Auktion af dell xps m1530

#1| 0

Mindstebud starter ved 2900 Kr.

Køb denne computer den er næsten NY, og bestemt up-to-date og med masser af kræfter til få penge! Bred, sprød Truelife 15,4" skærm WXGA+ (1440x900), NVIDIA GeForce Go 8600M GT grafikkort. Inkl. UBRUGT org. 9-cell Dell batteri, Dell sleeve, Bluetooth, integreret 2.0Mpixel webcam, remote control, slim slot 8xDVD-drive, fingerprint reader, NY org. strømforsyning.

Denne maskine er utrolig lækker at arbejde med, jeg brugte den selv til studier,spil og film. Alle 3 ting klarer den utrolig godt. Grafikken er lækker, og skærmen i en tilpas 15,4 " størrelse.

Ny prisen var 8700 kr. Det skalsiges at dette inkluderer diverse cd'er til recover, reinstalation osv. inklusiv EN OFFICEPAKKE
.

Det skal lige siges at der er få mangler ved visuelle, så som, diverse små ridser og skrammer.

www.dba.dk/dell-xps-m1530-24-ghz/id-67259521/

07-07-2010 15:45 #2| 0

bump!.

08-07-2010 13:21 #3| 0

bumper!!!!

← Gå til forumoversigtenGå til toppen ↑
Skriv et svar